Deskový radiátor QUINN Quattro

08. 07. 2015     sekce: Deskové radiátory QUINN

Radiátory mají esteticky lahodné provedení s vrchní mřížkou a dekorativními bočními panely. Tyto radiátory mají bezpečné tělo s oblými sváry a spoji. Quattro má čtyři konektory.

Quattro radiátor ve verzi RAL 9016 má nejvyšší průměrnou výhřevnost na trhu. Použitím užších a blíže uložených teplovodních kanálů, může být na panel připojen větší počet teplovodních panelů. Ty jsou přivařené přímo ke každému teplo-vodnímu kanálu, což způsobuje exponenciální nárůst výhřevnosti.

A navíc přes úzké teplovodní kanály proudí relativně málo vody. Radiátor se rychleji zahřívá a v důsledku toho rychleji předává teplo do prostředí. Závěsné lišty zaručují komfortnější zavěšení.

 

Další produkty

  • Deskový radiátor QUINN Integrale

    Radiátory mají designově estetické provedení s vrchní mřížkou a dekorativními bočními panely. Tyto radiátory mají bezpečné tělo 5 oblými sváry a spoji. Integrale má šest konektorů a integrované rozvodné (přívodní) potrubí. Konektory jsou po instalaci diskrétně schované z dohledu. Modely 21, 22 a 33 mohou být připojeny z pravé nebo z levé strany díky speciálně upravených konzol.

    08. 07. 2015     sekce: Deskové radiátory QUINN