Nástěnná klimatizace MITSUBISHI MSZ - SF

08. 07. 2015     sekce: Klimatizace MITSUBISHI

Pro energeticky úsporné klimatizování velmi malých nebo také větších prostor jsou ideálním řešením kompaktní nástěnné jednotky MSZ-SF. Tyto nástěnné jednotky se vyrábějí v šesti výkonových řadách v rozmezí chladicích výkonů od 1,5 kW až do 5 kW.

Díky svým kompaktním rozměrům se tyto jednotky harmonicky hodí do jakéhokoli interiéru. Jednotky jsou také extrémně tiché a pokud jsou spuštěny, tak je jen s obtížemi uslyšíte.
V jednotkách je použita patentovaná technologie výstupu vzduchu Dual Air Guide, která zajišťuje bezprůvanové chlazení a optimální distribuci upraveného vzduchu v režimu topení.

Singlesplitové a multisplitové použití
Tyto moderní jednotky je možné použít jako singlesplitový systém nebo také v kombinaci s multisplitovými systémy. Na venkovní multisplitové jednotky můžeme připojit dvě až osm vnitřních jednotek různých výkonů a to v případě, pokud potřebujeme v budově klimatizovat více místností. Rozšířené možnosti použití nabízí nový LEV-kit, který umožňuje připojení vnitřních jednotek M-série na systémy VRF City Multi. S těmito systémy se setkáte v rozlehlých administrativních budovách, hotelích nebo obchodních centrech.

Kombinace s venkovními jednotkami MXZ
Jednotky lze také připojit na multisplitové venkovní jednotky série MXZ a PUMY. Připojením až 8 vnitřních jednotek na jedinou venkovní jednotku lze vyřešit chlazení i větších prostor.
Pro připojení k City Multi systémům je potřeba dodatečné příslušenství.

 

Další produkty

  • Nástěnná klimatizace MITSUBISHI MSZ - EF

    Nové nástěnné jednotky Premium Design v sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s nejnovější inovativní klimatizační technologií. Dodává se v 6 verzích s různými hodnotami výkonu – s chladicím výkonem až 5,0 kW a topným výkonem až 5,8 kW, což umožňuje zvolit vhodnou kapacitu pro téměř každou místnost. Díky štíhlému designu a třem dostupným barevným provedením (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) je lze harmonicky vizuálně začlenit do každého interiéru.

    08. 07. 2015     sekce: Klimatizace MITSUBISHI