Tepelné čerpadlo MAXA - ENBRA vzduch voda i-HWAK

Nízkoteplotní otopné systémy (např. podlahové, stěnové topení, nízkoteplotní radiátory) potřebují k dosažení požadované tepelné pohody výrazně nižší teplotu výstupní topné vody (teplotní spády 55/45 °C, 45/38 °C, 35/28 °C).

 

Nejčastěji využívané nízkoteplotní zdroje jsou kondenzační kotle a tepelná čerpadla a instalují se v objektech s nižší tepelnou ztrátou (např. novostavby, zateplené starší domy).

Moderní, úsporný zdroj tepla s možností chlazení a řízeného odvlhčování (ve spojení s fan-coily). Díky plynule řízenému výkonu kompresoru, oběhového čerpadla a ventilátorů (3x DC invertor) dosahuje vysoce hospodárného a tichého  provozu. V systému ENBRA SMART pak definuje novou úroveň uživatelského komfortu.

Technická specifikace a výhody:

 • úsporný provoz: energetická třída A++
 • rozhraní pro nadřazenou regulaci: 0–10 V,
 • výstup pro hlášení poruchy možnost vzdáleného přístupu přes internet (s regulátorem Hi-T)
 • snadná instalace bez zásahu do chladícího okruhu
 • technické parametry certifikovány nezávislou autorizovanou zkušebnou (Eurovent)
 • vývoj i výroba v EU
 

Další produkty

 • Mitsubishi POWER INVERTER

  Mitsubishi Electric si zakládá stejnou měrou jak na získaných zkušenostech, tak na vyvíjení nových technologií. Více než 85 let přichází stále s novými standardy a jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců nabízí velmi rozsáhlý výrobní program. Výrobce Mitsubishi Electric nyní nabízí jednu s nejrozsáhlejších nabídek tepelných čerpadel typu vzduch/voda na trhu. Nabídka tepelných čerpadel pokrývá široký rozsah topných výkonů od 4 kW až do 400 kW při podmínkách A2/W35 (podle evropské normy DIN EN 14511). Mitsubishi Electric nabízí řadu tepelných čerpadel vzduch/voda s názvem Power Inverter – New Generation a technologicky zatím nejvyspělejší a nejprodávanější tepelná čerpadla na trhu s názvem Zubadan Inverter – New Generation.

  01. 07. 2015     sekce: Nízkoteplotní tepelná čerpadla s maximální výstupní teplotou 55°C  
 • Samsung jednotka EHS SPLIT

  Pokud chcete tepelným čerpadlem pouze topit, ohřívat (případně chladit do vody), je tento systém ideálním řešením. Velmi kompaktní rozměry, tichá venkovní jednotka a samozřejmě vynikající účinnost. Prostorové vytápění a ohřev vody A2W. Prostorové chlazení A2W (obrácením cyklu vytápění). Systém tvoří venkovní jednotka, hydraulická jednotka a zásobník TPV (volitelný). Kombatibilní se 2 hybridními zdroji energie: solární panel/záložní kotel.

  01. 07. 2015     sekce: Nízkoteplotní tepelná čerpadla s maximální výstupní teplotou 55°C  
 • Tepelné čerpadlo MAXA - ENBRA vzduch voda i-HP LT

  Moderní, úsporní zdroj tepla s možností chlazení. Díky plynule řízenému výkonu Scroll kompresoru a ventilátoru dosahuje vysoce hospodárného a tichého provozu. Nachází také výborné uplatnění v rozsáhlých kaskádových systémech.

  02. 06. 2015     sekce: Nízkoteplotní tepelná čerpadla s maximální výstupní teplotou 55°C  
 • Daikin ALTHERMA

  Systém Daikin Altherma je správně dimenzován pro váš dům, proto neplatíte za zbytečný výkon. Jeho srdcem je vysokovýkonný kompresor, dodávající maximální výkon při minimální spotřebě energie. Inteligentní ovladače zajišťují maximální úsporu energie ve všech ročních obdobích – i ve velmi chladném počasí – udržují provozní náklady na nízké úrovni. K tomu připočtěte nenáročnou údržbu a vynikající hodnocení energetické účinnosti. Celkově instalace Daikin Altherma přináší krátkou dobu návratnosti investic a efektivní provoz za všech podmínek.

  01. 07. 2015     sekce: Nízkoteplotní tepelná čerpadla s maximální výstupní teplotou 55°C  
 • IVT jednotka AIR X

  Prémiový model s nejvyšším dosahovaným topným faktorem 5,1 (7/35). Evropská značka kvality Q (připravuje se). Registrováno v programu Nová zelená úsporám (připravuje se). Dvojitý rotační kompresor Mitsubishi. Kompaktní vnitřní jednotka s elektrokotlem a zásobníkem teplé vody . Nízkoenergetická oběhová čerpadla Záruka 5 let s možností prodloužení na 10 let pro kompresor Nejvyšší průměrný topný faktor SCOP (v testu Dánské energetické agentury)

  01. 07. 2015     sekce: Nízkoteplotní tepelná čerpadla s maximální výstupní teplotou 55°C