Mitsubishi MSZ EF

01. 07. 2015     sekce: Tepelná čerpadla Vzduch - Vzduch

Nové nástěnné jednotky Premium Design v sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s nejnovější inovativní klimatizační technologií. Dodává se v 6 verzích s různými hodnotami výkonu – s chladicím výkonem až 5,0 kW a topným výkonem až 5,8 kW, což umožňuje zvolit vhodnou kapacitu pro téměř každou místnost. Díky štíhlému designu a třem dostupným barevným provedením (lesklá bílá, lesklá černá a matná stříbrná) je lze harmonicky vizuálně začlenit do každého interiéru.

 

Další produkty

  • Daikin Emura - FTXG-LS

    Daikin Emura je výsledkem pokračujícího výzkumu v oblasti špičkových klimatizačních řešení pro evropské interiéry. Nová generace pak přidává ještě větší funkčnost, čímž vychází vstříc požadavkům evropských architektů, technickým normám a nárokům uživatele. Navíc se vyrábí v továrně Daikin v Plzni. 

    01. 07. 2015     sekce: Tepelná čerpadla Vzduch - Vzduch  
  • Samsung jednotka BEST

    Nová klimatizace Best od Samsungu, která nabízí nejnovější technologie a dokonalý komfort. Je tím správným rozhodnutím pro vkusně a moderně zařízený prostor. Přednosti vnitřní jednotky Best Top Class EER nejvyšší účinnost na trhu, možnost ovládat jednotku na dálku přes internet, S technologií Virus Doctor eliminuje až 99 % biologického znečištění ve vzduchu, jako například prach, bakterie a dokonce virus H1N1.

    01. 07. 2015     sekce: Tepelná čerpadla Vzduch - Vzduch